.Hakkımızda

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimizin Talaşlı üretim makinalarına (CNC Üniversal testere) Elektronik ,Mekanik Teknik servis hizmeti vermek, Eski makinaları revize ederek yeni hale getirmek , Teknik danışmanlık yapmak ve yeni makina alacakları bilgilendirmek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Cemser Makina Teknik Servis olarak müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, yerinde 7/24 teknik servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma indirmek ve garantili servis vererek güvenilirlik sağlamayı kendine prensip edinmiştir.

Cemser Makina Teknik Servis bir çok firma ve markanın özel servisi olup, garanti kapsamı dışındaki ürünlerinizi yetkili servise nazaran çok daha uygun maliyetle tamirini bakımını ve revizyonunu yapmaktadır.

 

• MİSYONUMUZ

 

Türkiye Sanayisinin gelişimi için Sanayici dostlarımıza kapsamlı, yaratıcı, hızlı , yenilikçi ve teknik alanda hizmetler sunmak bilgilendirmek en iyiye yönelterek katkı sağlamaktır.

 

• VİZYONUMUZ

 

Bilinirliğimizi artırarak Teknik Servis'e İhtiyaç duyan Makinaya ihtiyacı olan bütün Sanayicilerimizin aklına gelen ilk isim Cemser Makinan olarak bize ulaşabilmelerini sağlamaktır.

.BLOG


.REFERANSLAR